Будова ПК

 

 

 

 

 

Оперативна пам'ять

 

Материнська плата

 

Мережева картка

 

Оптичні пристрої

 

Звукова картка

 

Відеокартка

 

Вінчестер

 

Процесор

 

Дисковод

 

Принтер

 

Монітор

 

Сканер

 

Корпус

 

Модем

 

 

 

 

З історії розвитку

Персональний комп’ютер (ПК) – універсальна технічна система. Існує поняття базової конфігурації ПК, яку вважають типовою. На даний час базова конфігурація включає такі пристрої: монітор; системний блок; клавіатура; маніпулятор миша. Також існують зовнішні пристрої - принтери, сканери, модеми та інші. Їх присутність не є обов'язковою, вони забезпечують додаткові можливості комп'ютера.

Монітор

Монітор - (дисплей) комп'ютера призначений для виведення на екран текстової і графічної інформації. Монітор повинен бути максимально безпечним для здоров'я по рівню всіляких випромінювань, а також по ряду інших показників. Монітор повенен забезпечувати можливість не тільки безпечної, але й комфортної роботи, пред'являючи в розпорядженні користувача якісне забраження.

Центральний процесор

Процесор - виконує обчислення та керує роботою ЕОМ (Електронно-обчислювальна машина). Почнемо з того, що процесорів у ком'ютері багато. Окрім центрального процесора, який у всьому світі прийнято позначати абревіатурою CPU (Central Processor Unit) існують ще підпроцесори. Підпроцесорам призначена якась робота (наприклад вони виконують розрахунки по звичайній та тривимірній графіці, звуку, компресії та декомпресії).

 

 

 

 

Copyright © 2008 / Created by Jonathan Devis