Будова ПК

 

 

 

 

 

Оперативна пам'ять

 

Материнська плата

 

Мережева картка

 

Оптичні пристрої

 

Звукова картка

 

Відеокартка

 

Вінчестер

 

Процесор

 

Дисковод

 

Принтер

 

Монітор

 

Сканер

 

Корпус

 

Модем

 

 

 

 

Звукова картка (Soundcard)

Звукова картка - це внутрішній пристрій комп'ютера, який під'єднується до PCI слоту материнської плати. Головна задача цього пристрою - виконання перетворень, які пов'язані з обробкою та відтворенням звуку, мови, музики.

Виробники материнських плат вирішили, що звук - невід'ємна частина сучасного комп’ютера. Саме тому, вони на своїх материнських платах вмонтовують невеличку звукову карту. Такий вид звукової картки називається вмонтованою.

Вмонтована звукова картка досить добре відтвоює звук та здатна записувати його через мікрофон, який приєднується до самої картки. Такої картки цілком вистачить для звичайного користувача.

Але якщо ви професіонал або рід вашої діяльності пов'язаний зі звуком, або ви справжній гравець комп'ютерних ігор чи просто музичний фанат, який хоче почути звук у всій його тривимірній величині, то вам доведеться придбати звукову карту та декілька звукових колонок.

Звукова картка

Вигляд звукової картки Creative Soun Blaster 4


Основні характеристики звукової картки:

Кількісьть каналів. Чим більша кількість каналів, тим більше звукових колоник ви зможете під'єднати до звукової картки. На даний момент часу використовуються звукові картки 2.1 (2 колонки і один сабвуфер), 3.1 (3 колонки і один сабвуфер), 4.1 (4 колонки і один сабвуфер), 5.1 (5 колонок і один сабвуфер), 6.1 (6 колонк і один сабвуфер), 7.1 (7 колонок і один сабвуфер).
Сабвуфер - пристрій, який відтворює наднизькі частоти та баси.

 

 

 

 

Copyright © 2008 / Created by Jonathan Devis