Будова ПК

 

 

 

 

 

Оперативна пам'ять

 

Материнська плата

 

Мережева картка

 

Оптичні пристрої

 

Звукова картка

 

Відеокартка

 

Вінчестер

 

Процесор

 

Дисковод

 

Принтер

 

Монітор

 

Сканер

 

Корпус

 

Модем

 

 

 

 

Мережева картка (LAN)

Мережева картка - це внутрішній пристрій комп'ютера, який вставляється до PCI слоту материнської плати. Цей пристрій об'єднує комп'ютери у локальну мережу. Локальна мережа - це мережа з декількох десятків комп'ютерів, які знаходяться на невеликій відстані один від одного.

Мережева картка

Основною характеристикою мережевої картки є її швидкість передачі та прийому даних. Але тут вам хвилюватися не потрібно. Адже кожна сучасна мережева картка підтримує стандартну швидкість передачі та прийому данних: 10 або 100 мегабіт за секунду. А останнім часом і 1 гігабіт за секунду (1 Гб/сек).

Якщо комп'ютер оснащено мережевою карткою, це ще не означає, що він вже під'єднаний до мережі. Адже зовнішній првідник, який відходить від мережевої картки, іншим кінцем мусить бути під'єднаним до якогось електронного центру, який з'єднує всі крмп'ютери та контролює всі процеси у мережі.

Цей центр називається Свіч (від англійського switch - центр) або Хаб (від англійського Hub - концентратор, комутатор, маршрутизатор).

Хаб

Основними характеристиками пристроїв хаб або свіч є їх швидкість прийому та передачі даних (зазвичай 10 або 100 мегабіт за секунду) і кількість портів для під'єднання комп'ютерів у мережу. Чим більше портів має свіч або хаб, тим більше комп'ютерів він спроможний поєднати у меражу.

 

 

 

 

Copyright © 2008 / Created by Jonathan Devis