Оновлення програми

Оновлення програми

Підтримка захисту в актуальному стані - застава безпеки вашого комп'ютера. Щодня у світі з'являються нові віруси, троянські й інші шкідливі програми, тому надто важливо бути впевненим у тім, що ваша інформація перебуває під надійним захистом.

Оновлення програми має на увазі завантаження й установку на ваш комп'ютер:

Сигнатур погроз

Захист інформації на вашому комп'ютері забезпечується на підставі сигнатур погроз. Компоненти захисту використають їх при пошуку небезпечних об'єктів на вашому комп'ютері і їхньому знешкодженні. Сигнатури щогодини поповнюються записами про нові погрози й способи боротьби з ними. Тому настійно рекомендується регулярно обновляти їх.

Програмних модулів

Крім сигнатур погроз ми можете обновляти й програмні модулі Антивірусу Касперского. Пакети відновлень періодично випускаються Лабораторією Касперского.

Завантаження відновлень виконується в одному з наступних режимів:

  • Автоматично. У цьому випадку Антивірус Касперского запускає копіювання й установку відновлень по мірі їхнього виходу на серверах відновлень.
  • За розкладом. Відновлення програми виробляється відповідно до встановленого графіка.
  • Вручну. У цьому випадку ви самостійно запускаєте відновлення програми.

У процесі відновлення програмні модулі й сигнатури погроз на вашому комп'ютері порівнюються з розташованими в джерелі відновлення. У випадку якщо на вашому комп'ютері встановлена остання версія сигнатур і модулів, на екран видається інформаційне повідомлення про актуальність захисту вашого комп'ютера. Якщо сигнатури й модулі відрізняються, то на ваш комп'ютер буде встановлена саме відсутня частина відновлень.

Перед відновленням сигнатур погроз Антивірус Касперского створює їхню резервну копію, якщо за якимись причинами ви захочете повернутися до їхнього використання.