Головне вікно

Головне вікно програми

Головне вікно Антивірусу Касперского умовно можна розділити на дві частини:

  • ліва частина вікна - навігаційна - дозволяє швидко й просто перейти до будь-якого компонента, до виконання завдань пошуку вірусів, до сервісних функцій програми;
  • права частина вікна - інформаційна - містить інформацію з обраного в лівій частині компоненту захисту, дозволяє перейти до настроювання кожного з них, надає інструменти для виконання завдань пошуку вірусів, для роботи з файлами на карантині й резервних копіях, для керування ліцензійними ключами й т.д.

Вибравши в лівій частині вікна який-небудь розділ або компонент, у правій частині ви одержите повну інформацію, що відповідає зробленому вибору.

Елементи навігаційної панелі головного вікна.

Розділ навігаційної частиниПризначення
Інформує про статус захисту комп'ютера. Щоб переглянути загальну інформацію про роботу Антивірусу Касперского, ознайомитися із загальною статистикою роботи програми. Щоб переглянути параметри роботи конкретного компонента захисту, досить у розділі "Захист" вибрати назву компонента, по якому ви хочете одержати інформацію.
Передбачений для перевірки ПК на присутність шкідливих об'єктів. Даний розділ містить список об'єктів, кожний з яких ви можете перевірити на присутність вірусів. Це завдання пошуку вірусів у критичних областях, серед об'єктів автозапуска, а також повна перевірка комп'ютера.
Включає додаткові функції Антивірусу Касперского. Тут ви можете перейти до оновлення программи, перегляду звітів кожного з компонентів Антивірусу Касперского, до роботи з об'єктами на карантині, з резервними копіями, до інформації про технічну підтримку, до створення лиску аварійного відновлення системи, до вікна керуванння ліцензійними ключами.
Розділ коментарів і порад. У цьому розділі ви завжди зможете прочитати пораду про те, як підвищити ступінь захисту комп'ютера. Тут же приводяться коментарі до поточної роботи програми і її настроювання. За допомогою посилань даного розділу ви можете відразу перейти до виконання дій, що рекомендують у конкретному випадку, або більш докладно ознайомитися з інформацією.

Кожний елемент навігаційної частини супроводжується спеціальним контекстним меню. Так, для компонентів захисту й сервісних функцій меню містить пункти, що дозволяють швидко перейти до їхнього настроювання, до керування, до перегляду звіту. Для завдань пошуку вірусів передбачений додатковий пункт меню, що дозволяє на основі обраного завдання створювати власне.