Перевірка об'єктів

Перевірка об'єктів

Пошук вірусів на вашому комп'ютері

Однієї з важливих складові забезпечення антивірусного захисту комп'ютера є пошук вірусів у зазначених користувачем областях. Антивірус Касперского 6.0 дозволяє перевіряти на присутність вірусів як окремі об'єкти (файли, каталоги, диски, змінні пристрої), так і весь комп'ютер у цілому. Перевірка на віруси дозволяє виключити можливість поширення шкідливого коду, не виявленого компонентами захисту по тим або іншим причинам.

До складу Антивірусу Касперского 6.0 за замовчуванням включені три завдання перевірки:

Критичні області

Перевірка на присутність вірусів у всіх критичних областей комп'ютера. До них відносяться: системна пам'ять, об'єкти, що виконуються при старті системи, завантажувальні сектори дисків, системні каталоги Windows і system32. Ціль завдання - швидке виявлення в системі активних вірусів, без запуску повної перевірки комп'ютера.

Мій Комп'ютер

Пошук вірусів на вашому комп'ютері з ретельною перевіркою всіх підключених дисків, пам'яті, файлів.

Об'єкти автозапуска

Перевірка на присутність вірусів в об'єктах, завантаження яких здійснюється при старті операційної системи.

За замовчуванням дані завдання виконуються з рекомендованими настройками. Ви можете змінити ці настройки, а також установити розклад запуску цих задач.

Також передбачена можливість створення задач пошуку вірусів і формування розкладу їхнього запуску. Наприклад, можна створити завдання перевірки поштових баз раз у тиждень або завдання пошуку вірусів у каталозі Мої документи.

Крім того, ви можете перевірити на віруси довільний об'єкт (наприклад, один з жорстких дисків, на якому перебувають програми й ігри, поштові бази, архіви і т.п.), не створюючи для цього спеціального завдання перевірки. Вибрати об'єкт для перевірки можна з інтерфейсу Антивірусу Касперского 6.0 або стандартних засобів операційної системи Windows (наприклад, у вікні програми Провідник або на Робочому столі й т.д.).

Повний список завдань перевірки на віруси, сформованих для вашого комп'ютера, можна переглянути в розділі Пошук вірусів у лівій частині головного вікна програми.