Антивірус Касперського

Антивірус Касперського 6.0

Антивірус Касперського- система антивірусного захисту комп'ютерів, що працюють під керуванням ОС Windows 2000/ХР. Вона дозволяє контролювати основні джерела надходження вірусів: дискети і різні зовнішні носії, Інтернет і електронну пошту, файлові архіви.

Програма забезпечує не лише антивірусний захист, але й захист від невідомих загроз. Захист комп'ютера в реальному часі забезпечується наступними компонентами захисту:

Файловий Антивірус

Файлова система може містити віруси й інші небезпечні програми. Шкідливі програми можуть роками зберігатися у вашій файловій системі, проникнувши один раз зі з'ємного диску або з Інтернету, і ніяк не проявляти себе. Однак варто тільки відкрити заражений файл або, наприклад, спробувати скопіювати його на диск, вірус відразу виявить себе.

Файловий Антивірус - компонент, що контролює файлову систему комп'ютера. Він перевіряє всі файли, ЩО ВІДКРИВАЮТЬСЯ, ЗАПУСКАЮТЬСЯ І ЗБЕРІГАЮТЬСЯ на вашому комп'ютері й всіх приєднаних дисках.

Кожний файл, до якого ви звернетеся, буде перехоплений Антивірусом Касперского й перевірений на присутність відомих вірусів. Подальша робота з файлом можлива тільки в тому випадку, якщо файл не заражений або був успішно вилікуваний Антивірусом. Якщо ж файл за якимись причинами неможливо вилікувати, він буде вилучений, при цьому копія файлу буде збережена в резервному сховищі, або поміщений на карантин.

Поштовий Антивірус Електронна поштова кореспонденція широко використається зловмисниками для поширення шкідливих програм. Вона є одним з основних засобів поширення хробаків. Тому надто важливо контролювати всі поштові повідомлення.

Поштовий Антивірус - компонент для перевірки всіх вхідних і вихідних поштових повідомлень вашого комп'ютера. Він аналізує електронні листи на присутність шкідливих програм. Лист буде доступно адресатові тільки в тому випадку, якщо він не містить небезпечних об'єктів.

Веб-Антивирус

Відкриваючи в Інтернеті різні веб-сайти, ви ризикуєте заразитися вірусами, прикріпленими до скриптів, що запускають на сайтах, а також завантажити небезпечний об'єкт на свій комп'ютер. Веб-Антивірус спеціально розроблений для запобігання подібних ситуацій. Даний компонент перехоплює й блокує виконання скрипта, розташованого на веб-сайті, якщо він являє загрозу. Строгому контролю також піддається весь http-трафік.

Проактивний захист

З кожним днем шкідливих програм стає усе більше, вони ускладнюються, комбінуючи в собі кілька видів, методи поширення стають усе більше складними для виявлення. Для того щоб виявити нову шкідливу програму ще до того, як вона встигне завдати шкоди, Лабораторією Касперского розроблений спеціальний компонент - Проактивний захист. Він заснований на контролі й аналізі поводження всіх програм, установлених на вашому комп'ютері. На підставі виконуваних дій Антивірус Касперского приймає рішення: є програма небезпечною чи ні. Таким чином, ваш комп'ютер захищений не тільки від уже відомих вірусів, але й від нових, ще не досліджених.