Список об'єктів

Формування списку об'єктів перевірки

Щоб переглянути список об'єктів, які підлягають перевірці при виконанні завдання, у розділі Пошук вірусів головного вікна програми виберіть ім'я завдання (наприклад, Мій комп'ютер). Список об'єктів буде представлений у правій частині вікна під статусним рядком.

Для завдань, створених за замовчуванням при установці програми, списки об'єктів для перевірки вже сформовані. При створенні власного завдання або при виборі об'єкта в рамках завдання перевірки на віруси окремого об'єкта ви самі формуєте список об'єктів.

Наповнення й редагування списку об'єктів перевірки здійснюється за допомогою кнопок, розташованих праворуч від списку. Для додавання нового об'єкта перевірки в список натисніть на кнопку "Добавить" у вікні, що відкрилося, укажіть об'єкт для перевірки. Для видалення об'єкта виберіть його в списку (при цьому назва об'єкта буде виділено сірим тлом) і натисніть на кнопку "Удалить". Ви можете тимчасово відключати перевірку окремих об'єктів при виконанні якого-небудь завдання, не видаляючи їх зі списку. Для цього досить зняти прапорець напроти того об'єкта, що не потрібно перевіряти.

Для запуску завдання перевірки натисніть на кнопку "Поиск вирусов" або виберіть пункт "Проверить" у меню, що відкривається при натисканні на кнопку "Действия".

Крім того, ви можете вибрати об'єкт для перевірки стандартними засобами операційної системи Windows (наприклад, у вікні програми Провідник або на Робочому столі й т.д.). Для цього встановите курсор миші на імені обраного об'єкта, правою клавішею миші відкрийте контекстне меню Windows і виберіть пункт "Перевірити на віруси".