Інтерфейс програми

Інтерфейс програми

Антивірус Касперського має досить простий і зручний у роботі інтерфейс.

Значок в системній панелі

Відразу після установки програми Антивірус Касперского в системній панелі з'являється її значок. Значок є свого роду індикатором роботи Антивірусу Касперского. Він відображає стан захисту, а також показує ряд основних дій, які виконуються програмою.

Якщо значок активний (кольоровий), це означає, що захист вашого комп'ютера включено. Якщо значок неактивний (чорно-білий), значить захист виключений повністю.

Залежно від виконуваної операції значок Антивірусу Касперского змінюється:

виконується перевірка поштового повідомлення.
виконується перевірка скрипта.
виконується перевірка файлу.

Також значок забезпечує доступ до основних елементів інтерфейсу програми: контекстного меню і головного вікна.

Щоб відкрити контекстне меню, клацніть правою клавішею миші по значку програми.

Щоб відкрити головне вікно Антивірусу Касперского на розділі Захист (з нього за замовчуванням починається робота з програмою), двічі клацніть лівою клавішею миші по значку програми. Однократне натискання приведе до відкриття головного вікна на розділі, що був активний при закритті.

Контекстне меню

Контекстне меню дозволяє перейти до виконання основних завдань захисту.

Меню Антивірусу Касперского містить наступні пункти:

Перевірка Мого Комп'ютера - запуск повної перевірки вашого комп'ютера на присутність шкідливих об'єктів. У результаті будуть перевірені об'єкти на всіх дисках, у тому числі й змінних носіях.

Пошук вірусів - перехід до вибору об'єктів і запуску пошуку вірусів серед них. За замовчуванням список містить ряд об'єктів, таких як каталог Мої Документи, об'єкти автозапуска, поштові бази, всі диски вашого комп'ютера й т.д. Ви можете поповнити список, вибрати об'єкти для перевірки й запустити пошук вірусів.

Оновлення - скачування відновлень програмних модулів і сигнатур погроз Антивірусу Касперского і їхня установка на вашому комп'ютері.

Настроювання - перехід до перегляду й настроювання параметрів роботи Антивірусу Касперского.

Антивірус Касперского 6.0 - відкриття головного вікна программы.

Припинення захисту / Включення захисту - вимикання на час/ включення роботи компонентів захисту.

Вихід - завершити роботу Антивірусу Касперского. Якщо в цей момент запущене яке-небудь завдання пошуку вірусів, його ім'я буде відбито в контекстному меню із вказівкою результату виконання у відсотках. Вибравши завдання, ви можете перейти до вікна звіту з поточними результатами його виконання.