Об'єкти презентації

Об'єкти презентації

Вставлення, редагування та форматування текстових об'єктів

На слайдах тексти можуть розміщуватися в написах, усередині фігур і в таблицях. Під час створення презентації на основі шаблонів написи на слайдах уже створено і для введення тексту необхідно вибрати відповідний напис.

Якщо користувач збирається розмістити на слайді новий напис і ввести до нього текст, то потрібно вибрати слайд, на якому буде розміщено новий напис, на вкладці Вставка дати команду Напис, виділити на слайді прямокутну область напису, в яку буде введено текст, увести у створений напис потрібний текст.

Вставлення, редагування і форматування таблиць

Для вставлення таблиці слід виконати Вставка - Таблиця- Вставити таблицю. Після відкриття діалогового вікна Вставка таблиці, потрібно встановити в ному кількість стовпців і рядків та вибрати кнопку ОК.

Вставлення, редагування та форматування графічних об'єктів

Вставлення растрових і векторних зображень з файлів або з колекції кліпів виконуються з використанням кнопок групи Зображення на вкладці Вставка.

Створювати, редагувати і форматувати графічні об'єкти можна, використовуючи елементи керування групи Робота з малюнками. 'являється ця вкладка на Стрічці після виділення графічного об'єкта.

Стильове оформлення презентацій

Користувач під час створення нової презентації на основі шаблону або існуючої презентації вибирає і певний стиль її оформлення. Під стилем розуміється сукупність значень властивостей різних об'єктів. Відповідно стиль оформлення слайда задає формат символів (шрифт, розмір символів, накреслення, ефекти, колір тощо); формат тла (колір, наявність, розміщення та вид графічних об'єктів); додаткові кольори; формат графічних та інших об'єктів.

У будь-який момент роботи над презентацією користувач може змінити стиль її оформлення. Для цього використовуються вкладка Дизайн

Змінити оформлення презентації можна також змінюючи тло слайдів. Для цього використовують елементи керування групи Тло на вкладці Дизайн. У цій групі два елементи керування – кнопка відкриття списку Стилі тла та прапорець Приховати зображення тла. Вибір кнопки відкриває список із зразками оформлення тла презентації, а встановлення позначки прапорця приховує графічні об'єкти, які є елементами оформлення тла.