Нова презентація

Створення нової презентації

PowerPoint 2010 надає користувачу кілька різних способів створення презентації. Після запуску програми PowerPoint 2010 автоматично створюється початковий слайд презентації – титульний. Далі користувачу потрібно вставити в презентацію потрібну кількість слайдів відповідної структури і заповнити їх.

Для додавання нового слайда до презентації необхідно виконати Головна - Створити слайд. У списку кнопки Створити слайд перераховані шаблони слайдів різних типів. До списку кнопки Створити слайд включено також і порожній слайд.

Комбінуючи слайди з різною структурою, користувач створює структуру презентації, яка відповідає його задуму. Для змістового наповнення презентації потрібно замінити зразки текстів і графічних об'єктів, що є в шаблоні, на ті, що потрібні для презентації.

Створення нової презентації з використанням шаблонів

Створити нову презентацію можна, використавши один із шаблонів. У шаблонах оформлення відобразилися погляди дизайнерів, які працювали над створенням програми, на використання кольорів тла, допоміжних кольорів, кольорів шрифту та ін.

Для створення презентації з використанням шаблонів змісту слід на вкладці Файл вибрати команду Створити. Із доступних шаблонів застосувати той, що найбільше підходить до створюваної презентації і заповнити створену структуру потрібними об'єктами.

Під час створення презентації на основі шаблону змісту створюється структура презентації – кілька слайдів з оформленням і рекомендаціями щодо їхнього змісту відповідно до обраної теми шаблону.