Використання WWW

Використання WWW

Мережа WWW була створена в одній з ведучих науково-дослідних установ - ЦЕРНе (CERN) - саме з метою поширення наукової інформації. У цей час в WWW можна знайти велику кількість публікацій в самих різних областях науки і техніки.

Практично кожний великий університет в світі має університетську інформаційну систему, засновану на WWW. Задача такої системи - дати інформацію про факультети, кафедри і лабораторії, наукових дослідженнях і учбових планах, університетському суспільному і культурному житті, необхідну як для самих співробітників і студентів університету, так і для всіх зацікавлених осіб.

Учбові додатки

Можливості гіпертекста і мультимедіа роблять WWW середовищем для створення розподілених навчальних систем. WWW надає можливості створення інтерактивних навчальних систем, в яких сервер може не тільки надавати інформацію користувачеві, але і вести з ним діалог.Віддалений доступ до багатого учбового матеріалу відкриває принципово нові можливості самоосвіти і заочного навчання, а також істотно полегшує проведення контрольних і домашніх робіт у вищих і середніх учбових закладах. У WWW можна знайти і «скачати» програми практично на всі випадки життя, від найпростіших утиліт до великих програмних комплексів.

Віртуальні бібліотеки, виставки і картинні галереї

WWW дає непогану можливість залучитися до скарбів світової літератури і мистецтва.

WWW і комерція

Останнім часом керівництво багатьох комерційних компаній усвідомило, що WWW - це справжня золота жила, що обіцяє величезні прибутки при належному використанні. Можливості реклами і продаж продукції, що надаються WWW, потенційно перевершують аналогічні можливості преси i телебачення. Особливо зручна робота в WWW для фірм, що виробляють програмні продукти, для яких всі основні стадії - реклама, продаж і навіть «відвантаження готової продукції» - доступні через WWW.

Дозвілля і захоплення

Незважаючи на те, що спочатку WWW призначалася для «серйозних» цілей, в даний момент переважна частина інформації, що знаходиться там відноситься саме до сфери дозвілля і захоплень.