Google Chrome

Програма, з якою безпосередньо спілкується користувач при роботі з ресурсами WWW, називається браузером. Робота такої програми полягає в посилці запиту до заданого сервера, інтерпретації отриманої інформації і представлення її користувачеві.

Найбільш поширені браузери: Internet Explorer, FireFox, Ореra, Google Chrome.

Для переміщення між ресурсами використовують гіперпосилання. Найпоширеніший тип гіперпосилання — частина тексту, що відрізніється кольором і, зазвичай, підкреслена лінією. Потрапляючи на такий текст, курсор миші приймає вигляд руки. Клацання на будь-якому гіперпосиланні відкриває відповідну йому Web-сторінку. Гіперпосиланнями також можуть виступати графічні зображення.

Google Chrome

Запустити програму Google Chrome можна або клацнувши на її піктограмі на робочому столі чи на панелі швидкого запуску, або використавши головне меню.

Віконний інтерфейс програми перегляду простий і інтуітивно зрозумілий всім користувачам. Угорі вікна браузера розміщено адресний рядок Google Chrome, який працює також як вікно пошуку. Просто введіть пошуковий термін в адресний рядок і натисніть клавішу Enter, щоб переглянути результати пошукової системи. Окрім пошукових термінів, можна також ввести веб-адресу сайту та натиснути клавішу Enter, щоб перейти до потрібного сайту.

Закладки

Закладки дозволяють відвідувати улюблені веб-сторінки за допомогою лише одного кліка, не вводячи їх адреси вручну. Під час створення закладки для сторінки, на панелі закладок вгорі вікна веб-переглядача створюється кнопка. Найпростіший спосіб створити закладку для сторінки, на якій ви перебуваєте, – це натиснути піктограму закладки в адресному рядку. Усі закладки та папки закладок розташовуються на панелі закладок. Для швидкого доступу панель можна закріпити під адресним рядком.

Завантаження файлів

Під час завантаження будь-якого вмісту за допомогою Google Chrome можна слідкувати за прогресом завантаження на панелі завантажень у нижній частині вкладки. Після завершення завантаження файл можна відкрити, натиснувши відповідну кнопку. Усі завантажені файли перелічено на сторінці завантажень.

При збереженні файлів значних розмірів, доцільно використовувати програми типу Download Maste, ReGet. Які дозволяють виконувати "докачку" файлів після втрати каналу внаслідок технічних проблем зв'язку.

Домашня сторінка

Можна налаштувати Google Chrome таким чином, щоб деяка сторінка відкривалась щоразу, коли ви запускаєте браузер.

Для цього потрібно виконати наступні дії:

  1. Увійти у меню Інструменти.
  2. Вибрати Параметри.
  3. Натиснути вкладку Основне.
  4. У розділі "Домашня сторінка" встановити свою домашню сторінку.

Для зручності додайте кнопку домашньої сторінки на панель інструментів веб-переглядача - тоді можна буде натиснути її будь-коли, щоб відкрити цю сторінку.

Пошукові системии

Для пошуку інформації у WWW існують спеціальні пошукові служби. Вони здійснюють пошук по ключових словах, які користувачі вводять у спеціальні поля. В результаті формуєnься сторінка з адресами ресурсів, що містять потрібну інофрмацію.

Адреси деяких пошукових служб:

  • www.google.com
  • www.yandex.ru
  • www.rambler.ru
  • www.mail.ru