WinRar (перегляд)

Перегляд і вилучення файлів з архіву

Щоб забезпечити доступ до файлів архіву, потрібно відкрити архів у WinRAR. Запустіть WinRAR і оберіть потрібний диск командою Файл → Изменить диск. У робочій частині вікна з'явиться вміст диска у вигляді списку папок першого рівня.

Перейдіть до папки, в якій міститься архів. Щоб відкрити ту чи іншу папку, потрібно двічі клацнути мишею по значку папки. Щоб потрапити до зовнішньої папки, можна двічі клацнути мишею по значку папки без назви, що розміщений наверху списку. Відкривши потрібну папку, двічі клацніть по імені архівного файла. При цьому у вікні WinRAR буде показаний список архіву.

Оберіть у списку архіву потрібний вам файл. Двічі клацніть по його значку лівою кнопкою миші — і буде запущений додаток, пов'язаний з даним розширенням файлів. У цьому додатку відкриється зазначений вами файл-документ.

Якщо ви не обмежуєтесь переглядом файла, а хочете вилучити його з архіву, то після виділення файла натисніть на кнопку Извлечь на панелі інструментів (або оберіть опцію меню Команды → Извлечь файлы из архива, або натисніть на клавіші Alt+Е).

При цьому розархівовані файли потрапляють до тієї самої папки, в якій розміщено архів. Якщо потрібно вилучити файли до іншої папки (не поточної), скористайтеся кнопкою Извлечь в... на панелі інструментів або натисніть на клавіші Alt+А. Після цього у вікні діалогу Путь и параметры извлечения (рис. 5) вкажіть цільову папку і натисніть ОК.

Вікно діалогу для задання цільової папки

При виконанні вилучення на екрані з'явиться вікно діалогу, який покаже перебіг процесу. Перервати вилучення можна клацанням по кнопці Отмена.